Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MAG 135

Bomet Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

15 00018 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135

  • spawanie w pozycjach PA PB PC

  • podstawowe pracę związane z obróbką metali (szlifowanie; cięcie)

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG 135

  • doświadczenia w spawaniu odpowiedzialnych elementów metodą MAG 135

  • opcjonalnie doświadczenie w spawaniu drutem proszkowym MAG 136/138

  • udokumentowanego doświadczenie w pracach spawalniczych z ostatnich 2 lat

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi i dobrych zdolności manualnych

  • własne auto

To oferujemy

  • gwarancje w pełni legalnego zatrudnienia i pracę do 2023 roku

  • polska umowa na pełen etat (wysoki ZUS)

  • wynagrodzenie od 12,00€ do 15,00€ netto

  • mieszkanie darmowe (pokoje 1os. lub 2 os., plus Wi-Fi)

  • wypłaty w Euro, wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca przelewem na konto

  • zaliczki dla nowych pracowników

  • 0,20€ / km dla osób jeżdżących własnym samochodem

  • profesjonalną odzież roboczą i środki ochrony

  • opiekę koordynatora na terenie Niemiec

  • regularne powroty do Polski co 6 tygodni na 1 tydzień

  • indywidualne podejście do każdego pracownika i pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku na dzieci ok.200€ / miesiąc

  • dodatkowe kursy podnoszące umiejętności, plus darmowe odnawianie uprawnień

O nas

Jesteśmy agencją pracy wyspecjalizowaną w rekrutacji doświadczonego personelu technicznego dla najlepszych europejskich przedsiębiorstw.

Opinie o firmie można sprawdzić na: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21716951