Logo Pracuj.pl

Spawacz MAG

Autorobot-Strefa Sp. z o.o.O firmie

5 000
brutto / mies.

Autorobot-Strefa Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 29

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku spawacza MAG stal czarna
  • Spawanie konstrukcji stalowych i elementów na podstawie rysunku technicznego
  • Samokontrola wykonywanych prac
  • Przestrzeganie obowiązujących w zakładzie procedur i norm spawalniczych
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia minimum MAG 135
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego / spawalniczego w stopniu podstawowym
  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy
  • Dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie od 5 000,00 zł brutto (w tym premia uznaniowa)
  • Dodatek za staż w firmie
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w 100% przez Pracodawcę, co oznacza, że Pracodawca każdego miesiąca wpłaca na Twoje indywidualne konto 3,5% Twojego wynagrodzenia brutto
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, zapomoga świąteczna
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach , prywatna opieka medyczna opłacona w 100% przez pracodawcę
  • Członkostwo i nieoprocentowane pożyczki z Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dla renomowanych marek w branży Automotive oraz Aerospace

Spawacz MAG, Leona Wyczółkowskiego 29, Gliwice