Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MAG - kotły grzewcze

ImpactJobO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy, Saterland, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ MAG - KOTŁY GRZEWCZE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Spawanie  elementów kotłów grzewczych  2 – 5mm
  • Przygotowywanie elementów do spawania
  • Praca na hali
  • Praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w spawaniu MAG  (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  (14 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty
  • Zakwaterowanie - pokój dwuosobowy niedaleko miejsca pracy
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne