Logo Pracuj.pl

Spawacz MAG/MIG/TIG

IMS GmbHO firmie

12 000–18 000
brutto / mies.
  • Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen, Hörstel, Freiberg, Simmerath, Rheinau, Aschaffenburg, Tunenhausen, Eggenstein, Mannheim, Dannau, Wörrstadt, Perl-Besch, Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • spawanie metoda MAG, MIG lub TIG ( w zaleznosci od zapotrzebowania klientow i firm)

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie lub doświadczenie zawodowe
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Dyplom lub książeczka spawalnicza również mile widziana
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Posiadanie własnego pojazdu

To oferujemy

  • stała niemiecka umowę o pracę (z tłumaczeniem na j. polski)
  • solidne zarobki
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • długoterminowe prace możliwe nadgodziny
  • możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet
  • pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki za nadgodziny (25%)
  • opieka polskich koordynatorów na czas zatrudnienia
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu
  • Wyposażenie ochronne (ubranie robocze)
  • 200€ premii za polecenie nowego pracownika
  • pomoc w organizacji Kindergeld
  • pomoc w tłumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich, sprawach urzędowych
  • 25 dni urlopowe w roku plus system zeitkonta

Jestes elektrykiem i szukasz pracy?

  • Jestes spawaczem MAG, MIG, lub TIG i szukasz pracy?
  • Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu oraz znajdz prace juz dzis!
  • Firma IMS GmbH jestesmy niemiecka firma z siedziba w Hamburgu oraz aktualnie poszukujemy pracownikow na stanowisko SPAWACZA na niemiecka umowa o prace na pelen etat.
  • Praca i zlecenia w całych Niemczech! Długoterminowe projekty!
  • Stawki (w zależności od doświadczenia): od 14.00-15.00 € brutto za godzinę pracy;
  • dieta 45-60 € netto za dzień pracy;

Niemiecki pracodwaca Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydata. Posiadamy oferty pracy również dla m.in.: monterow instalacji elektrycznych, sanitarnych, spawaczy, slusarzy, malarzy, stolarzy na terenie Niemiec.

IMS GmbH to Firma z 40-letnim doświadczeniem na rynku, która zapewnia korzystne warunki pracy jak i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa

Spawacz MAG/MIG/TIG, Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen, Hörstel, Freiberg, Simmerath, Rheinau, Aschaffenburg, Tunenhausen, Eggenstein, Mannheim, Dannau, Wörrstadt, Perl-Besch, Niemcy