Logo Pracuj.pl

Spawacz MAG

DANSTOKER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski
    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie elementów do spawania
  • spawanie metodą MAG wg dokumentacji technicznej
  • sprawdzanie jakości wykonanych spoin oraz usuwanie wad i niezgodności powstałych w trakcie procesu spawania

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako spawacz
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • sumienność, obowiązkowość i dokładność

Mile widziane

  • aktualne certyfikaty TUV, UDT

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

DANSTOKER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Danstoker Poland należy do duńskiej Grupy Danstoker - lidera w projektowaniu i produkcji dla branży energetycznej na rynku europejskim.

Danstoker Poland to synonim międzynarodowego środowiska pracy, stabilnych warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Spawacz MAG, Ostrowiec Świętokrzyski