Oferta pracy

Spawacz

BOCCARD KATES Sp. z o.o

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie instalacji w przemyśle kosmetycznym, spożywczym i farmaceutycznym w metodzie TIG,

  • Spawanie rurociągów ze stali nierdzewnej (TIG)

  • Spawanie orbitalne

Nasze wymagania

  • Posiadanie aktualnych uprawnień

  • Wymagane doświadczenie w spawaniu instalacji jak w zakresie obowiązków

  • Dobra organizacja pracy na stanowisku spawalniczym,

  • Gotowości do pracy w częstych delegacjach w Polsce i za granicą

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

  • Udział w ciekawych projektach realizacyjnych na terenie budów w Polsce oraz wyjazdów zagranicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

BOCCARD KATES SP. z o. o. - to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA Sp. z o. o. i KATES POLSKA Sp. z o. o. oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. W firmie Boccard Kates Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że bogactwem firmy są Pracownicy.

Czy chcesz pracować w miejscu, w którym możesz realizować swoje cele, a Twoje zaangażowanie jest doceniane? Jeśli tak, dobrze trafiłeś.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: budowy w Polsce oraz wyjazdy zagraniczne