Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - metoda MIG

ITC METAL

  • Starogardzka 13, Skarszewy
    Skarszewy, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

ITC METAL

Starogardzka 13

Skarszewy

Twój zakres obowiązków

  • spawanie metodą MIG elementów z blach, rur i drutów

  • przygotowywanie elementów do spawania

  • kontrola jakości wykonanych detali

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG

  • zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca dwuzmianowa

  • możliwość rozwoju

  • możliwość szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

ITC METAL

ITC METAL to rodzinna firma produkcyjna branży metalowej. Jesteśmy cenionym dostawcą wyrobów metalowych w wielu krajach Europy - przede wszystkim w Skandynawii, Niemczech, Francji i krajach Beneluxu oraz Polski.

W ostatnich latach firma bardzo dynamicznie się rozwija. W czasie pandemii nie zredukowaliśmy zatrudnienia ale nawet je zwiększyliśmy. Ponadto poczyniliśmy wielkie inwestycje, które niemal potroiły nasze możliwości produkcyjne.

W związku z powyższym pragniemy abyś dołączyła/dołączył do naszego zespołu Handlowców

Poszukujemy osoby, otwartej i kontaktowej, która odpowiadać będzie za rozwój rynku polskiego. Twoja praca polegać będzie na stałym kontakcie z klientem, spotkaniach bezpośrednich, udziałach w targach i wielu innych ciekawych, pro sprzedażowych zajęciach.

Jeśli szukasz stabilnej i ciekawej pracy, w której nie zaznasz rutyny, cenisz sobie kontakt z drugim człowiekiem, lubisz stawiać przed sobą nowe wyzwania i widzisz siebie w roli Handlowca to BINGO! - trafiłeś na odpowiednią ofertę.

Wyślij nam swoją aplikację. Z chęcią Cię poznamy!

Przewiń do profilu firmy