Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/MAG

Job Talent NVO firmie

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta, który od ponad 40 lat specjalizuje się w konstruowaniu dzwigów hydraulicznych dla sektora rolnego oraz dzwigów i wind na zamówienie dla klientów na  całym świecie, pilnie poszukujemy

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

  • Spawanie metalowych kontrukcji
  • Produkcja zwyżek do traktorów, ciężarówek
  • Praca na podstawie rysunków technicznych
  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Praca na hali

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
  • Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność
  • Certyfikat do pracy na wysokościach będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Atrakcyjna stawka dostosowana do doświadczenia
  • Stabilna praca na podstawie belgijskiej umowy
  • Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne