Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/MAG

Job Talent NVO firmie

13 000 brutto / mies.
  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dla naszego klienta, rodzinnej, międzynarodowej firmy przemysłowej, która działa już w 20 krajach do szybko rosnącego zespołu – poszukujemy spawaczy!

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów i autokarów oraz zaawansowanym technologicznie podwykonawstwem dla przemysłu półprzewodników i innych. Obecnie firma produkuje własne produkty gotowe, takie jak systemy zawieszenia, zajmuje się automatyzacją fabryk samochodów, buduje wymienniki ciepła i systemy transportu kontenerów.
Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Spawanie dużych elementów podwozi do autobusów, podwozi samochodów ciężarowych, wózków widłowych i innych pojazdów przemysłowych
  • Część spawania wykonywana jest przez roboty do spawania (reszta wykonywana ręcznie)
  • Spawanie od 4 do 8 mm - elementy podwozia
  • Praca na podstawie rysunków technicznych
  • Spawanie metoda MIG/MAG – głownie stal czarna
  • Praca na hali przy stole spawalniczym w nowoczesnym zakładzie pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe: spawacz/ spawacz ślusarz lub nabyte przez doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zmysł techniczny i przestrzenny, umiejętność robienia szkicu i pobrania wymiarów
  • Dokładność, sumienność i samodzielność

Warunki finansowe:

  • Stawka zależna od doświadczenia: od 14€/h do 16€/h
  • Stabilna praca na podstawie belgijskiego kontraktu
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zwrot kosztow za pierwszy przyjazd do Belgii
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Pomoc polskojęzycznych konsultantów

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne