Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

SPAWACZ MIG/MAG

Axell EmploymentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bladel, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Axell Holandia Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106.

Obecnie dla jednego z naszych klientów w miejscowości Bladel, producenta kominków, poszukujemy pracownika na stanowisko Spawacz MIG/MAG. Jeśli posiadasz doświadczenie w zawodzie i znasz język angielski komunikatywnie, zgłoś się do Nas już dziś.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie cienkich blach ze stali czarnej (wsady kominkowe, kominki)
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Organizacja miejsca pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie spawacza MIG/MAG
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Stawka €14,50 - €15,00 brutto/h (negocjuj stawkę w zależności od doświadczenia)
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy samochodem służbowym
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na  https://axell-employment.com/pl/.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne