Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz MIG MAG

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPE Construction

    Podstawową ofertą PPE CONSTRUCTION Sp. z o.o. sp. k. jest świadczenie usług w zakresie spawania, cięcia i gięcia elementów konstrukcji stalowych

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    •  przygotowanie powierzchni do spawania
    •  spawanie metodą MIG MAG elementów i konstrukcji stalowych
    •  spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
    •  praca na hali produkcyjnej
    •  dbanie o czystość na stanowisku pracy
    •  stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych oraz bezpieczeństwa
    •  duża samodzielność w wykonywaniu robót

    Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    •  umiejętność spawania metodą MIG-MAG, minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza
    •  umiejętności ślusarsko-monterskie
    •  bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    •  umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    •  preferowane wykształcenie szkoła zawodowa lub technikum o profilu mechanicznym
    •  aktualne uprawnienia spawalnicze
    •  mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy lub żurawi

    Oferujemy:

    •  umowę o pracę
    •  atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    •  prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
    •  miłą i koleżeńską atmosferę
    •  pracę w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku
    •  możliwość nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć
    •  możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj wiadomość, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „PPE Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest „PPE Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k. z siedzibą w Bydgoszczy (85-828), ul. Walecznych 8/48; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres siedziby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.