Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/MAG

Dobra Finland Oy AbO firmie

  • Jakobstad, Finlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie metodą MIG /MAG, blachy o grubości 5-25 mm

  • Przygotowanie materiału do spawania

  • Praca z rysunkiem technicznym (składanie, spawanie)

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku spawacz/ ślusarz-spawacz

  • Doświadczenie w spawaniu Mig – Mag (stal czarna)

  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • początkowe wynagrodzenie 14,00 €/h brutto, możliwość podwyżki po okresie próbnym

  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie 1,23 €/h

  • dodatek wyrównawczy wynoszący 6,3% za każdą godzinę

  • możliwość wypracowywania dodatkowych godzin - tzw. bank godzin

  • częściowy zwrot kosztów podróży oraz pomoc w zorganizowaniu podróży

  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii

  • odzież roboczą / ochronną

  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii/ pomoc polskiego koordynatora

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w usługach pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego. Nasza firma oferuje stałe zatrudnienie jak i pracę tymczasową na terenie Finlandii.