Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz MIG MAG

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5082817"

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY!

KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Francja

OPIS STANOWISKA:

• Spawanie metodą Mig i Mag
• Spawanie różnych elementów

WYMAGANIA:

• Masz udokumentowane, doświadczenie jako spawacz MIG MAG i elektrodą otuloną?
• Posiadasz certyfikaty spawalnicze?
• Posiadasz samochód, który możesz zabrać na kontrakt?(mile widziane)
• Potrafisz czytać plany techniczne?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

OFERUJEMY:

• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
www@workexpress.pl
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się