Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/MAG

Armadas BV

  • Valkenswaard , Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż i spawanie produkowanych części

  • praca na podstawie rysunku technicznego

  • spawanie elementów od grubości 1,5 mm

  • spawane materiały: stal nierdzewna, aluminium

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz stali nierdzewnej badz czarnej

  • umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej o grubości 1.5 mm

  • wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich

  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , start € 15 /godz.

  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in ET

  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów

  • możliwości rozwoju i awansu

  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

  • bonusy za polecenie pracownika

  • Benefity

  • bonus za polecenie pracownika

  • kurs języka niderlandzkiego

  • paczki świąteczne

  • zakwaterowanie

Armadas BV

Firma, do której rekrutujemy jest producentem i dostawcą części (głównie ze stali nierdzewnej) dla samochodów ciężarowych oraz przyczep. Specjalizuje się m.in. w produkcji skrzynek narzędziowych i akcesoriów do ciężarówek i naczep.

Przewiń do profilu firmy