Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz MIG/ MAG lub TIG

  • Holandia, region Venlo, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 28.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy  wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników  i kierujemy ich  do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.pl lub na https://www.facebook.com/seppeeters

    Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Holandia, region Venlo
    Nr cer. 1211

    Obowiązki:

    • Spawacz z doświadczeniem MIG/MAG lub TIG będzie wykonywał zróżnicowane prace jak dostawa półproduktów, ramy, (cienka) blacha, prace budowlane, schody i poręcze, budowa maszyn i urządzeń, automatyzacja, orurowanie i specjalna konstrukcja karoserii dla branży transportowej, spożywczej, rolniczej, ogrodniczej, motoryzacyjnej i opakowaniowej. Produkty muszą spełniać najwyższy standard jakości. Firma posiada nowoczesny i zautomatyzowany park maszyn do obróbki blachy, obróbki skrawaniem, montażu i spawania stali, stali nierdzewnej, laser rurowy.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku spawacz MIG/MAG lub TIG
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. holenderskiego
    • prawo jazdy kat. B / mile widziane
    • stawka brutto € 12,92
    • praca na długi okres czasu z możliwością zjazdu na urlop

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
    • wypłaty tygodniowe
    • opieka Polskich koordynatorów
    • zapewniamy mieszkanie
    • transport do pracy w NL: auto firmowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

    lub kontakt z biurem:
    w Opolu – 77 442 75 75
    w Raciborzu – 32 41 47 193
    w Olsztynie 89 52 10 485

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U Nr 133 poz.883 z późn. zm).