Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MIG/MAG/Monter - naczepy

PRAN Sp. z o.o.

  • Deurne, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta w Holandii, który specjalizuje się w tworzeniu naczep do transportu produktów rolniczych, drewna, odpadów i towarów drobnicowych poszukujemy kandydata na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG / MONTER

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i spawanie podwozi, osi, podłóg, ścian, drzwi i grodzi

  • Przygotowanie zaworów i ścianek, aby układy hydrauliczne mogły być później wykorzystywane przez inne działy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie przy montażu i spawaniu metodą MIG/MAG

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/przy budowie naczep

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza z zakresu hydrauliki/pneumatyki będzie dodatkowym atutem

  • Spawanie metodą TIG jest dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • Kontrakt na długo

  • Wynagrodzenie 560€/40h

  • Praca na jedną zmianę

  • Ubezpieczenie i zakwaterowanie (pokój 1os.)

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy