Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG, MAG, TIG

Start People NVO firmie

  • Ronse, Belgia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Czytasz plany i rysunki oraz dokonujesz odpowiednich pomiarów w celu dokonania prac pracy spawalniczych

  • Wybierasz odpowiedni sprzęt spawalniczy lub metodę w oparciu o wymagania

  • Przygotowujesz elementy do spawania zgodnie ze specyfikacją

  • Obsługujesz szlifierki aby przygotować części, które muszą być spawane

  • Mierzysz elementy za pomocą suwmiarek, linijek i innych przyrządów

  • Spawasz elementy przy użyciu ręcznego lub półautomatycznego sprzętu spawalniczego w różnych pozycjach (w pionie, poziomie lub nad głową i podczas obracania) – MIG/MAG I TIG

  • Testujesz i sprawdzasz spawane powierzchnie i strukturę w celu wykrycia wad

  • Utrzymujesz sprzęt spawalniczy w stanie, który nie zagraża bezpieczeństwu

  • Dbasz o czystość w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako spawacz 135, 136 i 141

  • Posiadasz umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Posiadasz doświadczenie w obróbce metali

  • Posiadasz doświadczenie w pracy ze stalą, stalą nierdzewną, brązem i aluminium

  • Pracujesz z dużą dokładnością

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 2.500 EUR netto/mies

  • Stałą, belgijską umowę o pracę

  • Możliwość nadgodzin

  • Mieszkanie w odległości 5 km od miejsca pracy

  • Ubezpieczenie w Belgii

  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • Pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu

  • Pieniądze wakacyjne oraz trzynastą pensję

  • 10 płatnych świąt narodowych

  • Pełen pakiet socjalny w Belgii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Nasza oferta

Zróżnicowana praca z konkurencyjną płacą, w której możesz pracować samodzielnie

Stanowisko w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie z wiedzą techniczną