Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/ MAG/ TIG

Armadas BVO firmie

  • Holandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie produktów ze stali, aluminium, stali nierdzewnej (małe i średnie serie)

  • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu produktów ze stali, aluminium, stali nierdzewnej (min.2 lata).

  • Wyksztalcenie techniczne

  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze

  • Precyzja, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Język angielski , niemiecki bądź holenderski w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do Internetu

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów

  • możliwości rozwoju i awansu

  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

  • bonusy za polecenie pracownika

  • transport z i do miejsca pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Armadas BV

ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. „

Przewiń do profilu firmy