Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG / MAG / TIG

EWC Sp. z o.o.

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Agencja Pracy EWC, dla swojego Klienta w Norwegii, poszukuje kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG / MAG / TIG

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji i detali na podstawie powierzonego rysunku technicznego

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako spawacz

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego – warunek konieczny

  • dobre referencje od poprzednich pracodawców

  • gotowość do wyjazdu

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe

  • doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na norweskich warunkach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę

  • pomoc konsultanta

EWC to certyfikowana agencja zatrudniającą pracowników z Europy Wschodniej. Cechuje nas elastyczność, dlatego bezbłędnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, wszystko zgodnie z panującymi trendami na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie i wysoką jakość oferowanych usług. Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa.

Przewiń do profilu firmy