Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MIG/MAG/TIG

Barona HR Services Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • m. Heinola, Finlandia, Finlandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy Spawaczy MIG/MAG/TIG dla naszego klienta w Finlandii - firmy będącej producentem konstrukcji rurowych wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.

Spawacz MIG/MAG/TIG [rekrutacja prowadzona online]

OPIS STANOWISKA:

  • Spawanie głównie stali czarnej metodą MIG / MAG / TIG
  • Spawanie precyzyjne cienkich elementów o gr 1,5mm
  • Czytanie spawalniczych rysunków technicznych
  • Szlifowanie

WYMAGANIA:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Pracowitość i pozytywne nastawienie
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem
CO OFERUJEMY?
  • Wynagrodzenie: 14 - 16 eur €/godzinę (w zależności od doświadczenia) + dodatek  6,3%
  • Pracę w systemie 2-zmianowym: od 6:00-14:00 i od 14:00-22:00 + dodatki za pracę zmianową
  • Praca 40 godzin tygodniowo
  • Fińska umowa o pracę na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: 300 €/miesiąc, potrącane z pensji
  • Koszty biletów lotniczych do Finlandii zwracane w przypadku pozytywnego wyniku testu spawalniczego
  • Data rozpoczęcia: kwiecień 2020
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne