Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz Mig Mag, Wig

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 23.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

praca tymczasowa

Miejsce pracy: » Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja, konserwacja i naprawa konstrukcji metalowych
  • Spawanie różnych elementów instalacji i rurociągów oraz cienkich blach przy użyciu co najmniej jednej z poniższych technik: E-Hand, MAG, MIG, WIG
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
    Opiekę Koordynatora
  • Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową
  • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
    A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Umiejętność pracy zespołowej

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.