Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz Mig Mag, Wig

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 23.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Niemcy

    OPIS STANOWISKA:

    • Produkcja, konserwacja i naprawa konstrukcji metalowych
    • Spawanie różnych elementów instalacji i rurociągów oraz cienkich blach przy użyciu co najmniej jednej z poniższych technik: E-Hand, MAG, MIG, WIG
    • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

    OFERUJEMY:

    • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
    • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
      Opiekę Koordynatora
    • Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową
    • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
    • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
      A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Doświadczenie na stanowisku spawacza
    • Umiejętność pracy zespołowej

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.