Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MIG/MAG

FOLGA S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawacz MIG-MAG

Nasze wymagania

  • Uprawnienia MIG/MAG,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych,

  • Mile widziane umiejętności z wykorzystaniem innych metod spawania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wygodna pracę na nowoczesnym sprzęcie,

  • Pomoc w odnowieniu uprawnień spawalniczych,

  • Atrakcyjne benefity: dofinasowanie do posiłków, bony wakacyjne i świąteczne !

FOLGA S.A.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz MIG/MAG

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska – zapraszamy również osoby gotowe na relokację !

Godziny pracy: 6-14, 14-22