Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz MIG/ TIG

  • Holandia region Venlo/ Baarlo, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy  wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników  i kierujemy ich  do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.pl lub na https://www.facebook.com/seppeeters

    Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Holandia region Venlo/ Baarlo
    Nr cer. 1211

    Obowiązki:

    • spawanie dużych wierteł, rur, linii i maszyn używanych w przemyśle, pomosty i inne

    Wymagania:

    • certyfikat i uprawnienia
    • motywacja i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B mile widziane
    • dobra komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
    • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
    • wypłaty tygodniowe na konto
    • wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
    • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Internet
    • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

    lub kontakt z biurem:
    w Opolu – 77 442 75 75
    w Raciborzu – 32 41 47 193
    w Olsztynie 89 52 10 485

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Zgoda na udział w procesie rekrutacji oraz kontakt.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i pozostałych formularzach przeze mnie wypełnionych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacji oraz w celach marketingowych tj. przesłanie informacji o aktualnych ofertach pracy. „

    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY SEP PEETERS POLSKA SP. Z O.O.

    • Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych informujemy, iż : Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sep Peeters Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 45-065 Opole, ul. Reymonta 21/1, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1211.
    • Pani/Pana dane osobowe, wizerunek przetwarzane będą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego w celu świadczenia usług rekrutacyjnych oraz w celu marketingu usług własnych i mogą być udostępniane partnerom administratora danych.
    • Podanie przeze Pani/Pana danych osobowych jest świadome i dobrowolne a Państwa zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianiu lub usunięcia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD [email protected] spod adresu, którego zgoda dotyczy.
    • Pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/Pana dane bez Państwa uprzedniej zgody.
    • Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD [email protected] spod adresu, którego zgoda dotyczy.
    • Jeżeli chcecie Państwo brać udział w procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach rekrutacji prosimy abyście w CV i pozostałych formularzach niezbędnych do realizacji procesie rekrutacji umieścili i zaznaczyli odpowiednie zgody abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie i dzięki tej zgodzie będziemy mogli się z Państwem kontaktować drogą telefoniczną, mailową, po przez aplikację P4F w związku z prowadzona rekrutacją oraz prezentacją ofert pracy.
    • Zgoda jest niezbędna do kontaktu z Państwem.