Spawacz MIG/TIG

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.09.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GLOBMETAL jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie obróbki metali i innych materiałów. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Koszalin

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną procesu spawania,
    • spawanie elementów i konstrukcji stalowych,
    • składanie konstrukcji stalowych,
    • przestrzeganie procedur jakościowych i technologicznych,
    • utrzymywanie właściwego poziomu jakości,
    • podejmowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego i doskonalenie produktu,
    • przestrzeganie zasad bhp w zakładzie i na stanowisku pracy,
    • odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały.

    Wymagania i obowiązki:

    • dobra znajomość rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych,
    • umiejętność pracy zgodnie z procedurami,
    • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji,
    • wysoka motywacja do pracy,
    • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane aktualne uprawnienia.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • wysokie wynagrodzenie,
    • satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmiot Globmetal Kamil Pawlak ul. Dworcowa 56, 76-004 Sianów w celu i w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia do bazy kandydatów na okres 1 roku.”

    Ponadto w ofercie pracy muszą być także zawarte informacje dot. przetwarzania danych, poniżej klauzula informacyjna

    Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest GLOBMETAL Kamil Pawlak, prowadzący działalność w Sianowie, przy ul. Dworcowej 56. Ponadto, informujemy, że:
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia
      i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 1 roku od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest  konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
    • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.