Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz-montażysta (k/m/x)

Hitachi Europe GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na naszych budowach w zakresie budowy rurociągów/inżynierii zakładowej/inżynierii elektrowni

  • Prace spawalnicze rur i blach w zakresie wysokich ciśnień

  • Samodzielna praca w oparciu o rysunki techniczne

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje spawacza w procesach spawania WIG / WIG/E 111 / 141 / 135 z ważnymi świadectwami

  • Doświadczenie w konserwacji/montażu przy budowie rurociągów i instalacji

  • Chęć do pracy związanej z montażem oraz podróży, umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 lub B1

To oferujemy

  • Odpowiedzialne i zróżnicowane zadania

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z prawem niemieckim

  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 16,00 EUR plus dodatki

  • 30 dni urlopu w roku

  • Rzetelne rozliczanie czasu pracy w oparciu o tzw. konto czasu pracy

  • Możliwości kształcenia ustawicznego, wymagane ponowne egzaminy i możliwości awansu

  • Wsparcie ze strony naszego polskojęzycznego koordynatora

Hitachi Europe GmbH

Hitachi Zosen Inova Kraftwerkstechnik GmbH od 2015 roku jest częścią Hitachi Zosen Inova Deutschland GmbH. Dzięki naszym kompetencjom montażowym w zakresie technologii energetycznych / generatorów pary obsługujemy klientów z branży elektrowni, przemysłu, recyklingu odpadów, produkcji papieru i biomasy. Wysoki standard naszych usług stanowi podstawę jakości, bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Jesteśmy zorientowani na sukces i dynamicznie rozwijamy się na wschodzącym rynku. Jeśli sądzisz, że to propozycja dla Ciebie, oczekujemy na Twoje zgłoszenie.

Hitachi Zosen Inova Kraftwerkstechnik GmbH, Pan Peter Lindel, Mägdeberge 9, 06188 Landsberg-OT Braschwitz, www.hz-inova.com