Spawacz - Montażysta

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-17
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-12-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów " Sp. z o.o.
w związku z rozwojem poszukują kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • spawanie złącz pachwinowych oraz doczołowych zwrotnic tramwajowych, bloków krzyżownic oraz elementów rozjazdów
  • montaż rozjazdów na stołach montażowych

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze metodą 135 MAG ( warunek konieczny)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się  firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi Kandydatami

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „ Niniejszym, mając na uwadze przepisy Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Półłanki 25; 30 – 740 Kraków, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów postępowań rekrutacyjnych, jak również w okresie następnych 2 lat na potrzeby rekrutacji pracowników i procesów rekrutacyjnych odbywających się w Kolejowych Zakładach Nawierzchniowych „Bieżanów” Sp. z o.o. Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się