Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Montażysta

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.O firmie

  • Półłanki 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

Półłanki 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • spawanie złącz pachwinowych oraz doczołowych zwrotnic tramwajowych, bloków krzyżownic oraz elementów rozjazdów tramwajowych

  • składanie kompletnych rozjazdów tramwajowych na stołach montażowych

  • spawanie elementów grubościennych, również w pozycji przymusowej z dołu do góry

  • napawanie elementów rozjazdów tramwajowych z wykorzystaniem automatów spawalniczych

  • naprawa braków powstających podczas spawania, napawania i innych procesów specjalnych

Nasze wymagania

  • ważne świadectwo egzaminu spawacza na metodę 135 MAG ( warunek konieczny)

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

  • umiejętność podgrzewania palnikiem acetylenowo - tlenowym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z automatami i robotami spawalniczymi

  • świadectwa egzaminu spawacza na metodę 136 (MAG drutem proszkowym z wypełnieniem topnikowym)

  • świadectwa egzaminu spawacza na metodę 121 (SAW – łuk kryty)

  • ukończony kurs płomieniowego prostowania konstrukcji

To oferujemy

  • szkolenia i możliwość rozwoju w zakresie procesów spawania, napawania, zgrzewania i obróbki cieplnej

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się polskiej firmie z przeszło 70‑letnią ugruntowaną pozycją na rynku produkcyjnym

  • dofinansowania do wczasów pod gruszą

  • dopłaty do wypoczynku dzieci (zielone szkoły, kolonie i obozy)

  • bonusy świąteczne

  • prywatna opieka medyczna

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • pakiet socjalny (fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna )

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej,

tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Przewiń do profilu firmy