Oferta pracy

Spawacz - Monter

PPM Promont Bujak Sp. z o.o. - Sp. K.O firmie

PPM Promont Bujak Sp. z o.o. - Sp. K.

Jagiellońska 35

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac monterskich

  • Wykonywanie prac spawalniczych

Nasze wymagania

  • praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami, certyfikatami),

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • dodatkowy atut uprawnienia UDT na obsługę maszyn i urządzeń np. wózek widłowy, podnośniki, podesty

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy podczas częstych delegacji na terenie Polski

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rodzaj umowy - na czas określony

  • wymiar etatu - na cały etat

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisowaniem instalacji cieplnych, TPO, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych poszukuje pracownika do działu wykonawstwa na stanowisko:

Spawacz-Monter

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy