Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Monter

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.

Kolonia Zygmunt 31c

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wszelkich prac monterskich według zleconej dokumentacji.

  • Wykonywanie montażu i końcową operacje elementów na produkcji.

  • Przygotowanie materiału do montażu.

  • Montaż instalacji elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych według zasad ustalonych w firmie i homologacji.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z mechaniką, pneumatyką , hydrauliką pojazdów samochodowych i/lub ciężarowych.

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane o kierunku mechanik/elektromechanik samochodowy.

  • Sumienność i rzetelność.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

  • Prawo jady kategorii B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Udział w organizacji procesu planowania.

  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy