Oferta pracy

Spawacz - Monter

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.oO firmie

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Firma Vlassenroot Polska poszukuje do pracy wysoko wykwalifikowanych Spawaczy - Monterów z ukończonym kursem spawania w metodzie MAG.

Jeśli szukasz stałej, stabilnej, dobrze płatnej pracy w firmie gdzie umowa na czas nieokreślony, wynagrodzenie zapłacone na czas, możliwość rozwoju zawodowego i bardzo dobre wyposażenie stanowisk pracy jest czymś oczywistym i gwarantowanym to zapraszamy do Vlassenroot Polska Gliwice ul. Bojkowska 59.

Nasze wymagania

  • Minimum kurs podstawowy w metodzie MAG

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu zero

  • Kurs cięcia tlenem

  • Chęć do pracy :-)

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat docelowo na czas nieokreślony

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym comiesięczne premie, dodatki szkodliwe, stażowe, nagrody jubileuszowe, premia za brak absencji, dodatek urlopowy, bezpłatny przewóz na trasach z Zabrza, Rybnika i Chrzanowa lekcje języka angielskiego lub niemieckiego również dla członka rodziny

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • przewóz pracowniczy na trasach z Zabrza, Rybnika, Chrzanowa

Vlassenroot Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach działa w Polsce od 2006 roku i jest częścią belgijskiej firmy Vlassenroot NV.

Spółka Vlassenroot produkuje zaawansowane komponenty stalowe, takie jak wysięgniki teleskopowe, podwozia i komponenty krytyczne dla innych segmentów przemysłu, takich jak kolejnictwo, sprzęt morski oraz sprzęt do poszukiwań ropy i gazu. Vlassenroot Sp. z o.o. to nowoczesny zakład wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu uzyskuje się wysokiej jakości produkty doceniane przez klientów na całym świecie. Do swojego oddziału w Gliwicach aktualnie poszukujemy:

Operator centr obróbczych CNC.

Przewiń do profilu firmy