Oferta pracy

Spawacz - Monter

dom-mar sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Sportowa 6
    Jankowice (pow. rybnicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

dom-mar sp. z o.o. sp. k.

Sportowa 6

Jankowice (pow. rybnicki)

Opis stanowiska

  • Przygotowanie elementów do dalszego montażu,
  • Szczepianie (składanie) elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Obsługa wciągarki elektrycznej samojezdnej

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG/MIG
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania w praktyce
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Pracę od zaraz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy