Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Spawacz - Monter konstrukcji stalowych

Marquette Detachering

7075 brutto / mies.
  • Almelo, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości projekty ze stali. Od inżynierii do montażu: dbamy o Twój projekt od projektu do realizacji. Wyzwania: uwielbiamy to. Skomplikowane konstrukcje lub budowanie w trudnym miejscu: tam, gdzie inne firmy wolą powiedzieć „nie”, nasz entuzjazm rośnie, a nasze mózgi pracują na pełnych obrotach. Z naszym praktycznym podejściem i mottem „nie ma rzeczy niemożliwych” szukamy rozwiązań. A kiedy już go znajdziemy, możemy być tak samo zadowoleni jak klient. Sprawienie, by najtrudniejsze projekty zakończyły się sukcesem; która przez lata stała się specjalnością.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie stanowiska pracy

  • składanie/montowanie konstrukcji stalowych metoda MIG/MAG

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie jako spawacz/monter

  • znajomość rysunku technicznego

  • język angielski w stopniu podstawowym

  • dyspozycyjność do pracy

Mile widziane

  • Prawo jazdy

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie

  • zakwaterowanie i dojazd do pracy

  • ubezpieczenie zdrowotne

Marquette Detachering zajmuje się rekrutacją i celną selekcją pracowników na podstawie zamówień zleceniodawców. Wszyscy pracownicy Marquette Detachering otrzymują umowę o pracę zgodną z prawem pracy.

Staramy się pomagać pracownikom w przypadku konieczności pomocy medycznej oraz w odpowiadaniu na różne pytania związane z pobytem w Holandii.

Wielojęzyczni koordynatorzy służą naszym pracownikom pomocą.

Przewiń do profilu firmy