Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz - Monter konstrukcji stalowych

MAX POWER Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:

Spawacz - Monter konstrukcji stalowychNumer ref.: Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy !

Obowiązki:

  • spawanie metodami: TIG, Mag/Mig, Elektroda
  • przygotowanie materiału pod spawanie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie w branży spawalniczej (około 2 lat),
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  • respektowane prawo do urlopu ,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 7, 55 – 040 Kobierzyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 00000328802. Informujemy, że wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych w naszej Spółce – Myoungwon Son, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne