Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Monter MAG 135

Staler Market Sp. z o.o.

  • Golub-Dobrzyń

    Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka detali przed spawaniem

  • Obsługa maszyn ślusarskich

  • Montaż blach w konstrukcji, zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Spawanie konstrukcji metodą 135

  • Obróbka ślusarska po spawaniu

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi; szlifierki, wiertarki

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie: zawodowe lub techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność spawania metodą MAG 135

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Zaradność i komunikatywność

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Zaangażowanie, uczciwość, sumienność, samodzielność

  • Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych oraz bezpieczeństwa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie podstawowe + premie wydajnościową (miesięczną)

  • grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego – przyuczenia, szkolenia, wyrabianie uprawnień

  • ciekawą pracę w zespole nastawionym na współpracę i działanie

  • darmowy transport z kierunków : Toruń, Dobrzejewice

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

STALER jest firmą posiadającą 30-letnie doświadczenie we współpracy z największymi firmami budowlanymi i produkcyjnymi wykorzystującymi stal czarną.

Od początku istnienia firmy jej priorytetem jest rzetelność obsługi klienta. Każde zlecenie wykonywane jest ze szczegółową starannością oraz kontrolowane pod względem jakościowym i ilościowym. Wysoki poziom techniczny wykonania oraz niezawodność działania pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią i zadowoleniem Klientów.

Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie rynkowej wartości firmy poprzez innowacyjność i dynamiczny rozwój.

Od wielu lat STALER jest członkiem-współzałożycielem Polskiej Unii Dystrybutorów Stali. STALER jest rzetelnym partnerem w biznesie. Firma posiada szereg referencji od największych firm wykonawczych i produkcyjnych w Polsce. Wielokrotnie uzyskiwaliśmy nagrody, wyróżnienia, tytuły, których otrzymanie wiązało się z uzyskaniem pozytywnych ocen wywiadowni gospodarczych.

Przewiń do profilu firmy