Oferta pracy

Spawacz - Monter

EURO LABORA - ZOFIA CHABIN Sp.j.O firmie

  • Niemcy – Gottingen, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz/Monter
Opis stanowiska pracy:
  • produkcja konstrukcji pod transport szkła
  • stawka: 11,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej
Wymagania:
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG (nie są wymagane aktualne certyfikaty)
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do pracy na 2 zmiany
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód
Oferujemy:
  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
  • zakwaterowanie
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk "Aplikuj na stanowisko

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy