Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Monter przy produkcji zbrojeń MIG / MAG 135/136

FORTUS FORTUNE EUROPE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku spawacza montera przy produkcji zbrojeń MIG / MAG 135/136 na terenie Niemiec
  • Spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego (kosze, maty i pręty zbrojeniowe)

Miejsce pracy: Saksonia-Anhalt, Dolna Saksonia

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w Niemczech
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Bezpłatne ubranie robocze
  • Długoterminowa współpraca
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt za pomocą przycisku Aplikuj lub pod podanym numerem telefonu.

Praca od zaraz!

Ogłoszenie archiwalne