Oferta pracy

Spawacz - Monter Sieci i Instalacji Ciepłowniczych

CDCO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CDC
poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ - MONTER SIECI I INSTALACJI CIEPŁOWNICZYCH

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac spawalniczych sieci i urządzeń ciepłowniczych, w tym węzłów cieplnych
  • Wykonywanie prac montażowych sieci, urządzeń ciepłowniczych i węzłów cieplnych

WYMAGANIA:

  • Wiedza z zakresu spawalnictwa oraz montażu sieci ciepłowniczych,
  • Uprawnienia spawalnicze w zakresie cięcia i spawania gazowego rur stalowych i blach (spoina doczołowa) i/lub spawania elektrycznego rur stalowych i blach (spoina doczołowa i pachwinowa),
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji spawalniczych zgodnie z normą PN-EN ISO 9606-1:2017 dla procesów spawalniczych 111 i/lub 311 i/lub 141.
  • Wiedza z zakresu technologii budowy sieci ciepłowniczych oraz węzłów cieplnych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne „E”
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne