Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SPAWACZ/Monter TIG, TIG/E, MIG (15-17 EUR netto/godz.)

KUBAMONT.EU O firmie

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie (TIG 141,141/111, MAG 135/136) rurociągów przemysłowych /stal biała, czarna/ i konstrukcji stalowych: 15 – 17 Euro na rękę/ godz.

  • Montaż rurociągów i konstrukcji stalowych – (Monter) – 11-13 Euro na rękę/ godz.

  • Umiejętność spawania metodą TIG i MAG elementów z blach cienkich nierdzewnych i ocynkowanych

  • Spawanie małych części aluminiowych metodą TIG,

  • Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych

Nasze wymagania

  • TIG 141,141/111, MAG 135/136 -> doświadczenie w spawaniu rurociągów i konstrukcji stalowych przemysłowych (odbiór prac RTG)

  • Rysunek izometryczny (monter)

  • Sumienność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy i powrotu

  • Dojazdy do pracy / samochód do dyspozycji

  • Umowa o pracę

  • Ubezpieczenie

KUBAMONT.EU

Kubamont.Eu to doświadczenie międzynarodowe. Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy z Berlina, skupiającej swoją działalności na montażu rurociągów i konstrukcji stalowych przeznaczonych dla elektrowni, stalowni i innych obiektów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy