Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek. Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

    www.skanska.pl/praca

    Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert na adres:

    Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach,
    Al. Solidarności 34;
    25-323 Kielce; e-mail:

    [email protected],
    tel.  41 335 3027

    lub za pomocą przycisku “Aplikuj”

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Spawacz

    Miejsce pracy: Niemcy

    Zakres obowiązków:

    • spawanie wszelkiego typu konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • przestrzeganie zasad BHP

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • min. 2- letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • posiadania aktualnych uprawnień w metodzie MAG (135, 136)
    • posiadania uprawnień TIG (141) – dodatkowy atut
    • samodzielności w działaniu
    • zaangażowania i dyspozycyjności
    • umiejętności obsługi suwnicy i wózków widłowych - mile widziane
    • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie
    • długoletnią współpracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro płacone terminowo
    • stawkę godzinową brutto ustalaną indywidualnie
    • pakiet socjalny
    • zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP na koszt pracodawcy

    Dodatkowe informacje:

    • możliwość ubiegania o zasiłek rodzinny (Kindergeld)
    • składki ubezpieczeniowe są odprowadzane w Polsce

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Skanska SA (ul. Gen. Józefa Zajączka 901-518 Warszawa) / Skanska Property Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”