Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz

e-r-s PolskaO firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny
Firma e-r-s jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

Firma e-r-s Polska Sp. z o.o.: firma z siedzibą w Komornikach, przy Środzie Śląskiej poszukuje wykwalifikowanych:
SpawaczyNumer ref.: Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Belgia i inne)

Obowiązki:

  • spawanie metodą MIG i MAG
  • umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją
  • prace monterskie

Oczekujemy:

  • doświadczenie zawodowe w spawaniu
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • dyspozycyjność i mobilność (wyjazdy zagraniczne)
  • Prawo jazdy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy zagranicą
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • stała umowa o pracę ( z 3 miesięcznym okresem próbnym)
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne