Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Lartec GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pomiar i przygotowanie rurociągów zgodnie z ISO

  • Wykonanie prac montażowych zgodnie z rysunkami i planami. Zgodność z przepisami technicznymi

  • Niezależne i samodzielne wykonanie przekazanych prac

  • Instalacja, montaż i wyrównanie komponentów

  • Rejestrowanie rurociągów na miejscu

  • Komunikacja z klientem (inżynier operacyjny, koordynator zamówień)

  • Dokumentacja wykonanej wydajności

  • Przygotowanie izometrii do prefabrykacji rur spin-off (wysoka dokładność wymiarowa)

  • Koordynacja prac pomiarowych i planistycznych z kierownictwem budowlanym

Nasze wymagania

Staranny sposób pracy i poczucie odpowiedzialności są podstawowymi warunkami wstępnymi dla stałych, wysokiej jakości i naprawdę trwałych połączeń. Umiejętności, dobra koordynacja dłoni i oczu oraz wreszcie sprawność fizyczna są również ważnymi cechami spawacza.

Zrozumienie techniczne, myślenie przestrzenne i szybkie zrozumienie z kolei pomagają spawaczowi koordynować materiały, procesy spawalnicze i dodatki spawalnicze, prawidłowo klasyfikować obciążenia komponentu i rozumieć plany projektowe.

O nas

Lartec GmbH posiada wysoko wykwalifikowany personel, który ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konwencjonalnych placów budowy, a także w elektrowniach i rafineriach. Wszyscy nasi pracownicy są w posiadaniu ważnych egzaminów i certyfikatów.

Realizując projekty na dużą skalę, zapewniamy naszym klientom kompetentnych specjalistów z ufnością i skutecznością.

LARTEC GmbH prowadzi działalność międzynarodową w zakresie elektrotechniki przemysłowej i inżynierii roślin, konstrukcji stalowych, budowy rurociągów i technologii kotłów. Oferujemy ogólną obsługę projektów budowlanych zakładów przemysłowych, a także dostosowane pakiety usług do zatrudniania pracowników w wyżej wymienionych obszarach.

Lartec GmbH, podobnie jak najlepszy sportowiec, stawia na najwyższą dyscyplinę. Nasi pracownicy są specjalistami, którzy mogą być używane na całym świecie i mają unikalne know-how. We współpracy z naszymi klientami zwiększamy wydajność i elastyczność naszych klientów.