Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Photon AG

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie metodą TIG / MAG

  • Spawanie wg. dokumentacji technicznej

  • Prace przygotowawcze, wykonywanie poprawek

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do spawania metodami TIG / MAG

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Samodzielność, skrupulatność i dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie dla nowych pracowników

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Firmowy bilet na komunikację miejską BVG

  • Możliwość dalszego szkolenia

  • Imprezy firmowe

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Photon AG

Firma Photon AG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem, zatrudniającym 300 osób, które w dwóch zakładach produkuje metalowe komponenty i gotowe produkty dla przemysłu samochodowego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, jak również innych branż. Jako experci w technikach spawania laserowego oraz w innowacyjnych metodach wytwarzania, specjalizujemy się w produkcji dla „mobilności“ (pojazdy, statki, samoloty).

Nasi pracownicy mają znaczący udział w dotychczasowym sukcesie firmy. Swoimi kompetencjami, zaangażowaniem i umiejętnością pracy zespołowej, wnosisz wkład w dalszy rozwój i sukces firmy Photon AG.

Zostając częścią naszego zespołu, masz również szansę na osobisty rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie i poznania nowoczesnych technik wytwarzania.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem i najbliższym możliwym terminem rozpoczęcia pracy na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).