Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz - niemiecka umowa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Dormagen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Niemiecka firma zatrudni osoby na stanowisko:

Spawacz – Praca Niemcy – Niemiecka umowa

Miejsce pracy: Dormagen. Praca od zaraz. Praca na magazynie.

Nie chcesz pracować na polskiej umowie? U nasz jest niemiecka umowa o prace.

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy spawaczy z doświadczeniem (może być minimalne). Praca przy spawaniu rur rusztowaniowych.

Wymagania pracodawcy

  • samodzielność i doświadczenie przy spawaniu,

  • aktualne uprawnienia MIG lub MAG.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy.

Pracodawca oferuje

  • dajemy niemieckie warunki (umowa o pracę) – podpisujemy na miejscu,

  • dajemy niezbędne narzędzia, odzież,

  • bilet kupujesz sam (za bilety zwracamy po okresie próbnym),

  • do wyrobienia około 200-208 godzin miesięcznie.

  • stawka od 12,30 do 16 euro/h brutto, a znasz niemiecki – plus dla ciebie, dogadamy się o wyższej stawce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Chcesz wyjechać i pracować na niemieckiej umowie?

Zadzwoń lub sms „ spawacz Niemcy”