Logo Pracuj.pl

Spawacz offshore

Bomet Sp. z o.o.O firmie

15 000–20 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • spawanie podstaw konstrukcji wiatraków morskich
  • spawanie pod badania US
  • spawanie w metodach MAG 136 i 138
  • spawanie w pozycjach PA, PB, PC, PF

Nasze wymagania

  • doświadczenia w spawaniu w metodzie MAG 136 / 138
  • uprawnień spawalniczych w metodzie MAG 135, 136 ,138
  • doświadczenia w spawaniu wielowarstwowym grubych elementów
  • umiejętności spawania pod badanie US
  • zaangażowania w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wysokie składki na ubezpieczenie społeczne - ponad 6.000 zł
  • zatrudnienie na min. 12 miesięcy
  • wynagrodzenie godzinowe na rękę (netto) 16,00€
  • darmowe zakwaterowanie ok. 900 metrów od zakładu
  • możliwość pracy od ok. 180 plus godzin w miesiącu (zależy od ilości pracy)
  • stabilne zatrudnienie w jednym miejscu pracy
  • elastyczne powroty do Polski
  • zwrot za przejazdy autem w Niemczech 0,25 / km
  • 50,00 EUR dodatku za dojazd do Niemiec
  • 250,00 EUR premii za polecenie pracownika
  • profesjonalna odzież robocza
  • opieka polskiego koordynatora
  • wypłaty w EURO przelewem do 10 dnia miesiąca
  • możliwość otrzymania zaliczek po 5 dniach pracy
  • możliwość otrzymania niemieckiego zasiłku na dzieci
  • rozwój zawodowy, podwyżki i premie uznaniowe

O nas

Od ponad 20 lat zajmujemy się rekrutacją specjalistów z branży produkcji konstrukcji stalowych.

Spawacz offshore, Niemcy