Oferta pracy

Spawacz

Czmuda Group Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dołącz do firmy CZMUDA GROUP Sp. z o.o., która jest wiodącym producentem oznakowania drogowego. Firma specjalizuje się również w produkcji własnych konstrukcji stalowych jak też konstrukcji budowlanych i inżynierskich wg. zewnętrznych opracowań.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze inwestycji budowlanych, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Spawacz
Miejsce pracy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi
  • Spawanie metodą MIG / MAG konstrukcji stalowych
  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych
  • Wnioskowanie zmian mogących zwiększyć wydajność lub/i jakość realizowanych operacji

WYMAGANIA:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku spawacza konstrukcji
  • Aktualne Certyfikaty na MIG / MAG – w przypadku braku pomagamy w uzyskaniu
  • Sumienność i dokładność
  • Dyspozycyjność do pracy na I i/lub II zmianę
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Motywujące wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, ubezpieczenia grupowe)
  • Pomoc socjalna
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w oparciu o system szkoleniowy
Aplikację prosimy kierować za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy