Oferta pracy

Spawacz

Polaris Poland Sp. z o.o.O firmie

Polaris Poland Sp. z o.o.

Wspólna 12

Opole

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej.  Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie zespawanych komponentów na lakiernię zgodnie z planem produkcyjnym
  • Spawanie metodą MIG/MAG (135), zgodnie ze standardami jakościowymi i specyfikacją obowiązują w organizacji (stal nierdzewna i stal czarna)
  • Wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami na stanowisku
  • Dokładne wypełnianie raportów wymaganych w procesie produkcyjnym zgodnie z procedurą obowiązującą w organizacji
  • Systematyczna konserwacja narzędzi oraz stanowiska pracy zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji
  • Utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy i w jego okolicy

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • Podstawowa wiedza o procesach spawalniczych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
  • Ważny certyfikat umiejętności spawania MAG metodą 135
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej i umiejętnośc pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Fundusz socjalny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość korzystania z wyprodukowanych przez nas pojazdów po godzinach pracy
  • Możliwość rozwoju i awansów w wewnętrznych strukturach firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
1. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-837) przy ul. Wspólnej 12 (dalej: „Polaris”), przekazujesz dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym administratorowi danych osobowych, którym jest Polaris.
2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-837) przy ul. Wspólnej 12, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a jeżeli wyraziłeś na to zgodę – w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja obowiązku prawnego wynikającego z przepisów Kodeksu pracy w zakresie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz historia zatrudnienia, a podanie tych danych jest warunkiem ustawowym. W zakresie pozostałych, dobrowolnie podanych danych osobowych podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda, gdyż tylko od Ciebie zależy, jakie dane zostaną nam przekazane w aplikacji.
5. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat.
6. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Polaris pracownicy i współpracownicy. W pewnych sytuacjach Twoje dane osobowe mogą być ujawniane przez Polaris innym odbiorcom takim jak podmioty powiązane z Polaris, firmy świadczące usługi rekrutacji oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Polaris.
7. Twoje dane nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
8. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych, do ich sprostowania bądź uzupełnienia. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Masz prawo żądania usunięcia danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem oraz ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo otrzymania od Polaris kopii danych osobowych.
9. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody i wycofania swojej kandydatury z rekrutacji.  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do chwili jej cofnięcia. Zgodę możesz cofnąć kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
10. Organem nadzorczym w zakresie danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do wniesienia skargi w razie przetwarzania danych osobowych niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy