Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

6 5007 000 brutto / mies.
  • Północna 16, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Północna 16

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Kontrola jakości produktu i procesu.

  • Realizacja zleceń produkcyjnych.

  • Obsługa oraz programowanie robota spawalniczego.

  • Obsługa oraz programowanie testera szczelności.

  • Spawanie elementów aluminiowych chłodnic samochodowych.

  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze.

  • Przestrzeganie norm oraz specyficznych wymagań Klienta.

Nasze wymagania

  • Wymagane uprawnienia w zakresie spawania aluminium metodą MIG.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Nastawienie na rozwijanie własnych kompetencji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez TitanX (bez okresu próbnego).

  • Bezpieczne środowisko pracy- wyniki badań, w zakresie pyłów i dymów są bardzo dobre - tlenki glinu- 0,1 NDS, tlenek węgla 0,2 NDS.

  • Specjalistyczne maski spawalnicze z dodatkową ochroną dróg oddechowych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatek i premię regulaminową (6500- 7000 zł brutto).

  • Nagrody za polecenie pracowników (4000 zł brutto).

  • Nagrody za pomysły usprawniające procesy w fabryce.

  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja.

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe.

  • Program mentorski - solidne wdrożenie do pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  • Wspólną celebrację sukcesów/ rekordów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów.

  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika.

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek - II miejsce w konkursie.

  • Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

TitanX jest globalnym partnerem producentów pojazdów użytkowych. Produkujemy chłodnice do samochodów ciężarowych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Nasze ścieżki decyzyjne są krótkie- działamy szybko i dążymy do osiągnięcia zamierzonego wyniku. Jesteśmy jednym globalnym zespołem i wspólnie osiągamy lepsze rezultaty.

Przewiń do profilu firmy