Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Wagon Service OstródaO firmie

Wagon Service Ostróda

11 Listopada 26

Ostróda

Aktualnie do naszego zespołu w Ostródzie poszukujemy osób na stanowiska:
SPAWACZ

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie do spawania i spawanie elementów konstrukcyjnych wagonów.

Oczekujemy:

  •  uprawnień spawalniczych TIG/MAG/MMA (aktualne certyfikaty),
  •  wykształcenia min. zawodowego,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, np. suwnic, wózków widłowych,
  • wysokiego poziomu odpowiedzialności w działaniu,
  • motywacji do pracy,
  • sumienności i dokładności.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym, dbającym o bezpieczne warunki pracy, budującym przyjazną atmosferę,
  • stabilność zatrudnienia, to jest umowę o pracę bez pośrednictwa Agencji Pracy Tymczasowej, ponieważ chcemy żebyś został z nami na dłużej,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom, ponieważ doceniamy Twoją wiedzę, umiejętności i osiągnięcia,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień i szkolenia, ponieważ dbamy o Twój rozwój,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW, ponieważ dbamy o Twoje zdrowie i poczucie bezpieczeństwa,
  • dodatkowe benefity, takie jak: pracowniczy program emerytalny, karty sportowe, wyjazdy na narty, żagle, spotkania integracyjne, również dla Twojej rodziny, a także świadczenia pieniężne na święta, ponieważ odpowiadamy na Twoje pozazawodowe potrzeby,
  • całoroczne posiłki profilaktyczne, ponieważ wiemy, że przerwa i dobry posiłek pozwolą Ci odpocząć i zregenerować siły.
Jeżeli chcesz współtworzyć miejsce pracy, rozwijać się wraz z firmą
i zostać z nami na dłużej, prześlij do nas swoje
CV do dnia 15 lutego 2021 r.,
korzystając z funkcji APLIKUJ na dole ogłoszenia
Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 26, 14-100 Ostróda

Ogłoszenie archiwalne