Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KMK AGRO D.KAŹMIERCZAK C.MĄDRY M.KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Spawacz

KMK AGRO D.KAŹMIERCZAK C.MĄDRY M.KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNAO firmie

29

Pałczyn (pow. wrzesiński)

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji stalowych oraz detali metodą MAG zgodnie z rysunkiem technicznym

  • wizualna kontrola wytwarzanych detali

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG-MAG

  • mile widziane certyfikaty spawalnicze

  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • mile widziana gotowość do pracy w nadgodzinach

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Tak się u nas pracuje