Oferta pracy

Spawacz

Smay

  • Podłęże (pow. wielicki)

    Podłęże (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów do spawania

  • prace ślusarskie

  • obsługa elektronarzędzi i sprzętu spawalniczego

  • spawanie komponentów

Nasze wymagania

  • umiejętność spawania metodą TIG/MIG

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • wykształcenie techniczne (co najmniej zawodowe)

Mile widziane

  • aktualny certyfikat spawania

  • znajomość rysunku technicznego

  • niezwykłe zaangażowanie oraz chęć do nauki

To oferujemy

  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole

  • praca w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku: 6-14, 14-22)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in.: karta sportowa, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie